Kariéra

1507-stellenanzeige-fr

Obchodní zástupce s NJ

Středně velká německá firma zabívající se více než 50 let vývojem, výrobou a prodejem průmyslových olejů a separátorů hledá do svého kolektivu kolegy na pozici obchodního zástupce pro prodej našich produktů pro oblast Čech.

Náplň práce:

  • akvizice nových klientů
  • péče o stávající klienty
  • příprava nabídek
  • prezentace produktů a služeb
  • vytipovávání nových příležitostí na trhu

Předpoklady úspěšného kandidáta:

  • nutná výborná znalost NJ slovem i písmem
  • zkušenosti v oblasti prodeje olejů výhodou
  • obchodní talent a záliba v obchodováni
  • systematičnost, vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
  • dobrá znalost práce na PC
  • min. středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • plat 28.000 Kč + provize
  • zajímavou, obchodně-kreativní práci
  • nadprůměrnou, motivující odměnu
  • perspektivní zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • telefon, notebook, služební automobil i k osobním účelům

Prosíme o zaslání Vašeho životopisu a vysvědčení v německém jazyce na e-mail: info@mku-chemie.cz

MKU Chemie Gruppe